Reference

Reference

Uskutečněné transakce

Číslo Obor činnosti Tržby Cena Stav
124

Jazykové výukové centrum pro děti

Prodej 100% podniku, Střední Čechy - velké město. Centrum má zavedenou klientelu, převod zahrnuje kompletní předání firmy (know-how, klientela, hmotné zařízení, smlouvy).

2,5 mil. Kč 850 000 Kč PRODÁNO
A-124

E-shop zlatnictví - prodej zlatých šperků

Ziskový e-shop z oblasti prodeje zlatých a stříbrných šperků. Obraty více než 1 mil. Kč

více než 1 mil. Kč dohodou PRODÁNO
122

Maloochod s kočárky

Přenechání vybaveného obchodu s kočárky a kojeneckým zbožím, včetně internetového obchodu. Prodejna kompletně vybavena a po rekonstrukci. Zásoby cca 2,5 mil. Kč. Po dohodě je možno zásoby zredukovat, popřípadě prodat jen část.

0,960 mil. Kč 1,5 mil. Kč + zásoby PRODÁNO
119

Potraviny

Prodej 100% podniku provozujícího maloobchod s potravinami. 11 provozoven ve dvou krajích. 15 zaměstnanců, starší vybavení provozoven, smlouvy o pronájmu cca do 2015 s možností prodloužení. Důvod prodeje je podnikání v jiném oboru.

112 mil. Kč 11 mil. Kč PRODÁNO
118

Mlýn

Prodej 100% s. r. o. v moravském kraji. Rok vzniku 1992. Prodej zahrnuje mlýn na mletí mouky a technologie, 8 zaměstnanců. Důvodem prodeje odchod na odpočinek.

44 mil. Kč 23 mil. Kč PRODÁNO
A-119

Zámečnictví

Koupě 100% podílu ve firmě vzdálené do 100 km od Ostravy. Zavedená firma s výrobním programem - kovoobrábění, zámečnictví, výroba ocelových konstrukcí, práce s nerezovými materiály.

Do 100 mil. Kč Podle velikosti firmy PRODÁNO
A-113

Outdoorová reklama

Prodej 100% podílu ve firmě zaměřené na venkovní reklamu - billboardy, reklamní nápisy a jiná média. Požadavek dlouhodobé smlouvy o pronájmu, popřípadě na vlastním pozemku.

Není podstatné Individuálně PRODÁNO
112

Reklamní panely

Prodej 100% aktiva ccrollingových reklamních panelů LeXXL na území celé České republiky. Síť čítá 90 panelů, které jsou umístěny v restauracích, barech a diskotékách. Scrolling display system je zařízení, které převíjí reklamní plakáty horizontálně zprava doleva a zleva doprava. Do panelu lze umístit až 10 plakátů, doba zobrazení jednotlivých plakátů lze různě nastavit. Vizuál je podsvětlen čtyřmi zářivkovými trubicemi. Samotný panel je o rozměru 80x120 cm. Převzetí celé sítě reklamních panelů umístěných v provozovnách včetně smluv s provozovnami. Smlouvy jsou podepsány na umístění panelu v průměrné ceně 1.000,- Kč/měsíc a to pouze v případě, pokud je panel obsazen alespoň jedním motivem. Dále bychom dodali 10 panelů samostatně, propagační tiskoviny včetně jejich zdrojových dat, multimediální prezentaci a webové stránky.

Osobně 2,1 mil. Kč PRODÁNO
A-106

Výkup barevných kovů

Koupě 100% menší firmy ve Středních Čechách. Vlastní pozemek, budova, technické vybavení atd.

Od 5 mil. Kč Podle velikosti firmy PRODÁNO
107

Maloobchod s IT

Prodej 100% podílu s. r. o. ve Středních Čechách. Dvě vlastní provozovny s výpočetní technikou a e-obchodem s rostoucími tržbami. Provozovny vybaveny, zboží na skladě, dvě osobní auta. Důvodem prodeje jsou rozdílné názory na aktivity a vývoj firmy mezi společníky.

17-15-18 mil. Kč 2 mil. Kč PRODÁNO
105

Autopůjčovna

Prodej 100% podílu v s. r. o. Autopůjčovna s devíti vozy, forma půjčování jako náhradní vůz po autonehodě, parkování vozů s ostrahou. Vozy nakupovány bez DPH. Prodej z důvodu převzetí jiné podnikatelské aktivity v jiném regionu.

2-3,2 mil. Kč 2,9 mil. Kč PRODÁNO
102

Laserové značení

Prodej časti aktiva s. r. o. firmy na laserovou techniku. Ucelený komplet balíčku „Laserová markovačka s vláknovým laserem". Plán dalších vylepšení a vývoje. Průměrná cena jednoho systému cca 1 mil. Kč. Vysoký potenciál do budoucna v ČR i zahraničí. Díky aktivní obchodní politice a mnoha článkům a inzerátům v odborných časopisech velice dobře zavedeno. Podíl na trhu v oblasti laserového značení v ČR – cca 40%. Důvodem prodeje je větší počet dalších aktivit. Využití - automobilový průmysl, reklamní agentury, apod. Převzetí všech vztahů a servisních závazků vůči zákazníkům. Vývoj vlastní markovačky na bázi vláknových laserů (nová moderní technologie) započatý před cca 3 lety. Tzn. kompletní výkresová dokumentace, SW v ČJ. Výrobně technická dokumentace se všemi dodavatelskými kontakty a smlouvami. Databáze stávajících a potencionálních zákazníků v ČR i zahraničí. Jeden kompletní značkovací systém a náhradní díly v ceně cca 1 mil. Kč. Tištěná i elektronická marketinková podpora prodeje včetně znalosti konkurence. Veškeré technologické znalosti a vzorky. Kompletní uživatelské a servisní manuály v češtině a AJ.

Osobně 8,3 mil. Kč PRODÁNO
120

Polygrafie - tisk

Prodej 100% podílu v s. r. o. v Jihomoravském kraji, provozujícím potisk textilní konfekce - T-shirts, pracovních oděvů, zdravotních pomůcek, dárkových předmětů apod. Technologie tisku: sítotisk, tampónový tisk, batikování, ražba. Rok vzniku 1998. Tiskové karusely 2x, tamponový stroj 1x, rovinný stroj 1x, sušárna 1x, mycí boxy 2x, rychlosušiče 2x, automobil Fabia Combi 1x, další pomocné zařízení (pračka, šablony atd.), majetek v hodnotě cca 1,2 mil. Kč. 5 zaměstnanců.

3-4 mil. Kč 1 mil. Kč PRODÁNO
117

Maloobchod s květinami

Prodej 100% podílu s. r. o. v Praze. Rok vzniku 2006. Firma má v pronájmu moderní obchod v business centru (internet, platby kartami, trendy sortiment, moderní interiér a internetový e-obchod na profi úrovni). Provozovna je schopna fungovat s minimálním dohledem, v držení firmy ochranná známka. Vše funkční a v provozu. 2 zaměstnanci. Prodej z důvodu odchodu na mateřskou dovolenou.

3,5 mil. Kč 700 000 Kč PRODÁNO
111

Rámování obrazů

Prodej 100% aktiva ve Středočeském kraji. Rámování obrazů, standardní a atypická výroba dřevěných rámečků na obrázky, certifikáty, puzzle, ubrouskovou techniku apod. Velkoobchodní nabídka rámů z dovozu, plastové rámy a clipy, veškeré strojní vybavení, regály, zásoby a kompletní kontakty na dodavatele. Pneumatická dvoukotoučová pokosová pila + 2x odsávání, 1x dvouhlavá a 1x jednohlavá pneumatická sponkovačka pro spojování obrazových rámů, balička výrobků do teplem smrštitelné folie - rozměr výrobku 60x85 cm + folie, papšer na řezání papíru - délka nože 100 cm, vakuový lis pro laminaci obrazů za tepla - rozměr laminovaného obrazu 120x160 cm + fólie, velký kovový stojan na sklo (na kolečkách), svislý řezák na stěně se stojanem na řezání skla a sololitu, vysokozdvižný vozík s ručním zdvihem, paletovací vozík, 5 kovových dílenských stolů, 10 pevných kovových regálů na zboží, drobné sponkovací a plíškovací pistole pro dokončovací práce, lis na závěsy obrazů + závěsy, kompresor, tvrdé papíry, sklo, sololit, mořidla, zásoby obrazových lišt, tabule se vzorky lišt od dodavatelů, ochranné rohy na rámy.

3,7 mil. Kč 1,6 mil. Kč + DPH PRODÁNO
104

Výroba - vstřikovaní plastů

Prodej 100% podílu ve výrobním družstvu většího zpracovatele plastů (formou vstřikování, vyfukování a extruze). Rok vzniku 1953. Výrobní areál o rozloze 11 000 m2 se skládá ze strojního vybavení, forem na vlastní výrobky, vybavení provozu i kanceláří, výpočetní sítě včetně software, nákladního a dodávkových a osobních automobilů. Nemovitý majetek v odhadní ceně 99 mil. Kč. Dále v majetku certifikáty, ochranné známky, patenty.

58-70 mil. Kč 90 mil. Kč PRODÁNO
103

Výroba dřevěných palet

Prodej 100% podniku v Jihočeském kraji, rok vzniku 1992. Výroba dřevěných palet. Objekty zrekonstruovány v roce 2004. Hala pro výrobu - 370 m2, pozemky 1010 m2 a další. Vybavení pro automatickou výrobu palet, stroje a zařízení. Tři vozy. 14 zaměstnanců. Zisk před zdaněním 2-6 mil. Kč. Provozní úvěr 1 mil. Kč. Důvod prodeje: únava.

48-60 mil. Kč 23 mil. Kč PRODÁNO